6 Şubat 2015 Cuma

Temizmama.com İle Mamanın Üretim Tarihini Görün & Mamayı Almadan Önce Test Edin

6 Şubat 2015 Cuma

Kullandığım ve faydalı bulduğum sitelerden biriyle daha karşınızdayım :) Bugün hakkında azıcık konuşup gideceğim site  www.temizmama.com . Siteyi bir süredir hem kendi kedime hem de ara sıra sokakta beslediğim kedilere mama almakta kullanıyorum. Siteyi tercih etmemde iki önemli sebep vardı. 1.si temizmama.com'da mamaların kaç gün önce üretilmiş olduğu bilgisine güncel olarak erişebiliyorsunuz. Böylelikle sonradan bayat mama alma sürpriziyle karşılaşmıyorsunuz. Zira bizim kedimiz mama bayatladığı zaman yemiyor ve kakasını örter gibi mamanın üzerini örtmeye çalışıyor. 2.Avantajı ise yine hayvan sahiplerinin en çok sıkıntı çektiği konuya çözüm üretir cinsten. Malumunuz minik dostlarımız mama konusunda çok seçici. Öyle her mamayı yemedikleri gibi dönemsel olarakta ağız tadları değişebiliyor. Temizmama size ilk kez alacağınız ürünü almadan önce ürün numunesini ücretsiz olarak deneme fırsatı veriyor. Sitede sokak hayvanlarını beslemek için uygun fiyatlı mama bulunması da cabası. Hal böyle olunca bana da temizmama.com 'u tavsiye etmek düşüyor :) Sizde temizmama.com' dan ücretsiz tester ürününüzü talep edebilir, ardından evcil hayvanınızın damak tadına uygun olan mamayı en taze haliyle elde edebilirsiniz. 15 kg ve üzeri siparişlerde de kargo ücretsiz olarak kapınıza geliyor. Sitede aynı zamanda kedi kumu satışı da mevcut.


Sitede Bonacibo, Micho, Kucho, Mito, Kennel marka mamaları bulmak mümkün. 
https://www.temizmama.com/mamalarimizin-analizleri bu link üzerinden mamaların analizlerine ulaşabilir,https://www.temizmama.com/numune-talebi  üye olduktan sonra 100'er gr lık numune taleplerinizi bu link üzerinden yapabilirsiniz. 
Ayrıca https://www.temizmama.com/barinak-listesi bu linkte de hayvan barınaklarının detaylı listesi ve iletişim bilgileri mevcut. https://www.temizmama.com/barinaklara-bagis bu barınaklardan istediğiniz birine sepetinize eklediğiniz ürünleri bağış olarak yollayabiliyorsunuz.


Not: Yazı kesinlikle reklam değildir. Kendi kullanım tecrübemi okuyucularla paylaşmak niyetindeyim hepsi bu. Yararlı olduysa ne mutlu  :) 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder